BravoFive

ALUMINIOWE ZADASZENIA TARASÓW

Wytrzymała i estetyczna zabudowa tarasu pasująca do każdego domu

Taras to dziś już niezbędny element każdego domu jednorodzinnego. Chcesz zwiększyć jego funkcjonalność i komfort użytkowania? Pomyśl o stałym zadaszeniu. W naszej ofercie znajdziesz aluminiowe zadaszenia tarasów z dachem szklanym lub z poliwęglanu. Dzięki zastosowaniu tych materiałów nasze konstrukcje są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Aluminiowe zadaszenie tarasu może funkcjonować jako niezależna altana wolnostojąca w ogrodzie. Sprawdza się również jako odrębny element architektoniczny stanowiący integralną cześć budynku. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt uwzględniający Twoje wymagania i dopasowany do Twojej posesji. Dzięki temu zadaszenie będzie funkcjonalne i stanie się wyjątkową ozdobą Twojego domu.

Szklane zadaszenie tarasu

Szklane zadaszenie tarasu to konstrukcja pasująca do każdego typu architektury. Dlaczego warto je wybrać? Przemawia za nim kilka czynników. Szkło przepuszcza niemal całe padające światło słoneczne. Jest także wytrzymałe i odporne na zmienne warunki pogodowe. Poza tym aluminiowe zadaszenie ze szklanym dachem prezentuje się bardzo estetycznie i stanowi niebanalną ozdobę ogrodu.

Jako pokrycie dachu do zadaszeń tarasów stosujemy szkło bezpieczne VSG lub szkło hartowane bezpieczne ESG/VSG. Wyróżnia się ono odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury oraz zmienne warunki atmosferyczne. Szkło hartowane jest znacznie bardziej odporne na stłuczenie od zwykłego, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu

W ostatnich latach coraz popularniejszą alternatywą dla szkła staje się poliwęglan. I nie bez powodu, bo to materiał o wielu zaletach. Wyróżnia się wytrzymałością na uszkodzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zachowuje trwałość w szerokim zakresie temperatur. Jednocześnie jest lżejszy i tańszy od szkła. Zadaszenie tarasu z poliwęglanu przepuszcza stosunkowo dużo światła i dodatkowo delikatnie je rozprasza.

Ze względu na stosunkowo dużą elastyczność poliwęglanu zadaszenia z tego materiału mogą przybierać niemal dowolną formę: nie tylko prostą, ale także spadzistą czy półokrągłą. Pozwala to bez problemu dopasować zadaszenie do każdego tarasu. Co więcej, w zależności od efektu, który chcesz uzyskać, możesz wybierać pomiędzy poliwęglanem bezbarwnym, przepuszczającym najwięcej światła, a barwnym: w kolorze mlecznym czy dymionego brązu.

Aluminiowe zadaszenie tarasu na indywidualne zamówienie

Chcesz, aby Twój ogród wyglądał zjawiskowo także po zmierzchu? Możemy wyposażyć Twoje nowe zadaszenie w oświetlenie LED. Dzięki niemu wieczory spędzane w gronie rodziny i przyjaciół staną się jeszcze przyjemniejsze. Mamy doświadczenie w realizacji projektów z różnego typu oświetleniem. Dbamy o jego odpowiednią integrację z konstrukcją zadaszenia tarasu.

Z chęcią podejmiemy się wykonania aluminiowego zadaszenia tarasu na wymiar. Wierzymy w to, że odpowiednio zaprojektowane zadaszenie tarasu stanowi gwarancję dobrego wyglądu i spójności z architekturą budynku. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój pomysł, a przygotujemy projekt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.