BravoFive

ZADASZENIA ŻAGLOWE DLA HOTELI I RESTAURACJI

Zadaszenia żaglowe, bardzo popularne na zachodzie i południu Europy, zyskują w Polsce coraz większą popularność. Nie powinno to dziwić, bo mają wiele zalet. Nie tylko zapewniają skuteczną osłonę przed słońcem i deszczem, ale także prezentują się bardzo efektownie i wyróżniają obiekt spośród innych. Dzięki temu stanowią ciekawą alternatywę dla zadaszeń drewnianych, pergol czy markiz.

Skuteczna ochrona przed słońcem i deszczem

Oferujemy żagle przeciwsłoneczne dla lokali gastronomicznych i hoteli. W standardzie wyposażone są w wodoodporny materiał WEATHER MAX, który jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Posiada filtr UV 99%, który chroni przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki osprzętowi ze stali nierdzewnej i solidnym wzmocnieniom narożnym nasze żagle to konstrukcje trwałe i niezawodne, które będą spełniać swoją funkcję przez wiele sezonów. Dostępne są w wersji przyściennej lub wolnostojącej, ze sterowaniem ręcznym lub elektrycznym. Możemy je wyposażyć w automatykę ze stacją pogodową.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą opcji dodatkowych. Możemy wyposażyć Twój nowy żagiel w maszty o regulowanej wysokości i wsporniki z kołnierzami do ścian. Oferujemy także osłonę zimową na zwinięty żagiel, dzięki której przechowasz go wygodnie na kolejny sezon. Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł na zadaszenie żaglowe, a my zrealizujemy go dla Ciebie.