BravoFive

Żagle tarasowe

Szukasz ciekawego sposobu na zabezpieczenie tarasu przed słońcem i deszczem? Oferujemy żagle tarasowe, które pozwolą Ci z łatwością stworzyć w ogrodzie zacienione miejsce. Dzięki minimalistycznemu i nowoczesnemu designowi nasze żagle tarasowe doskonale prezentują się w każdym ogrodzie. Wprowadzają wakacyjny, marynistyczny klimat i zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu w gronie rodziny lub znajomych.

Żagle tarasowe dopasowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje żagli tarasowych, które doskonale sprawdzą się jako alternatywa dla drewnianego czy aluminiowego zadaszenia tarasu. Lubisz prostotę? Postaw na żagiel MANUAL sterowany ręcznie. Cenisz sobie wygodę? Zdecyduj się na żagiel AUTOMATIC sterowany elektrycznie. Nie potrzebujesz modelu rozsuwanego? W takim razie wybierz żagiel stały. Wszystkie typy żagli oferujemy w wielu wariantach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz osłonę dopasowaną do Twojego ogrodu.

Zapewniamy także szeroki wybór opcji dodatkowych. Możesz zdecydować się na maszty z regulowaną wysokością, osłonę zimową na zwinięty żagiel, wsporniki z kołnierzami do ścian oraz malowanie elementów konstrukcji według wzornika RAL lub DB. Żagle automatyczne możemy wyposażyć także w stację pogodową, automatycznie składającą system.

Trwałe i niezawodne żagle tarasowe

Nasze żagle tarasowe to produkty najwyższej jakości. W standardzie wyposażone są w wodoodporne pokrycie żaglowe WEATHER MAX, odporne nawet na intensywny deszcz. Ma ono filtr UV 99%, który skutecznie zatrzymuje promieniowanie słoneczne. Mocowania narożne żagli są wzmocnione, a maszty i osprzęt wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nasze żagle tarasowe to konstrukcje niezwykle trwałe i niezawodne, które posłużą Ci przez wiele lat.