BravoFive

WIATY GARAŻOWE ALUMINIOWE

Nowoczesne wiaty aluminiowe o wyjątkowym designie

Chroń swój pojazd przed warunkami atmosferycznymi. Zapomnij o rozmrażaniu przedniej szyby w bardzo zimne dni lub długotrwałej ekspozycji na słońce. Wiata garażowa to najlepsze rozwiązanie w zakresie zacienienia. Jest idealne do zastosowania na prywatnych posesjach, w celu ochrony samochodu, motoru lub roweru, jak również zadaszenia werand oraz wszelkiego rodzaju wolnej przestrzeni. Połączenie nowoczesnego designu i dopracowanej w każdym detalu solidnej konstrukcji powoduje, że wiata aluminiowa chroni Twoje auto przed złą pogodą. Bez problemu zabezpieczy samochód przed deszczem, mrozem, wiatrem i dużym obciążeniem śniegiem. Oferowane przez nas wiaty garażowe aluminiowe zachwycają prostotą i eleganckim designem, pasującym do każdej architektury.

Wiaty aluminiowe jedno- i dwustanowiskowe

Oferujemy wiaty garażowe jedno- i dwustanowiskowe, z dachem płaskim lub łukowym, oparte na jednym lub kilku słupach. Wszystkie modele dostępne są w wielu wymiarach. Jeśli standardowe rozmiary są dla Ciebie za małe, zapewniamy możliwość zwiększenia długości zadaszenia przez modułowanie. Wszystkie wiaty mają zintegrowany z konstrukcją system rynnowy, są odporne na silny wiatr i zalegający śnieg. Możemy je dodatkowo wyposażyć w ścianki stałe oraz oświetlenie LED sterowane ruchem. Sprawdź też nasze drewniane wiaty garażowe o nowoczesnym designie.

Wiaty garażowe – carporty aluminiowe wysokiej jakości

Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz carporty aluminiowe wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcja wykonana jest z dwukrotnie powlekanego, anodowanego aluminium. Pokrycie dachu stanowią solidne i odporne na działanie wysokich temperatur transparentne płyty dachowe z poliwęglanu litego z ochroną Heat Protection. Obniżają one temperaturę pod wiatą o połowę oraz gwarantują jej nierdzewność i długoletnią trwałość. Dwukrotne anodowanie ma wiele zalet: zapewnia odporność, stabilność kolorów, brak konieczności konserwacji, wysoką estetykę konstrukcji. Dostępny jest szeroki wachlarz modeli i rozmiarów. Znajdziesz u nas wiatę aluminiową w wariantach jednostanowiskowych, dwustanowiskowych oraz wielostanowiskowych. Można je wkomponować w każdy typ zabudowy zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej, zachowując jednocześnie harmonię architektoniczną.