BravoFive

PERGOLE ŻALUZJOWE BIOKLIMATYCZNE DLA RESTAURACJI I HOTELI

Istnieje wiele sposobów na zachęcenie klientów do odwiedzenia lokalu: skuteczny marketing, wysokiej jakości obsługa i oczywiście pyszne jedzenie. Niewielu właścicieli restauracji i kawiarni zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak istotny jest funkcjonalny i ładny ogródek gastronomiczny. To właśnie on w wielu przypadkach decyduje o tym, czy klient postanowi odwiedzić dany lokal.

Zastanawiasz się, jak sprawić, by ogródek stał się jednym z głównych atutów Twojego lokalu? Sprawdź nasze pergole bioklimatyczne. To nowoczesne zadaszenia, które zapewniają możliwość regulowania ilości promieni słonecznych docierających do wnętrza. Wszystko dzięki obrotowym lamelom, których ułożenie można dowolnie regulować podążając za krzywizną poruszającego się słońca. Decydując się na zadaszenie ogródka z wykorzystaniem pergoli bioklimatycznej, umożliwisz swoim klientom spożywanie posiłków w komfortowych warunkach niezależnie od pogody. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją wizję zadaszenie tarasu, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by ją zrealizować.

Zapewnij klientom dodatkową ochronę przed deszczem, wiatrem i niską temperaturą

Chcesz zapewnić klientom jeszcze lepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi? Możemy wyposażyć Twoją nową pergolę lamelową w osłony boczne z różnych materiałów: szkła, poliwęglanu czy tkaniny. Skutecznie zamkną one przestrzeń i uchronią gości przed zacinającym deszczem i silnym wiatrem. Jesteśmy w stanie rozwiązać również problem niskiej temperatury. Na Twoje życzenie możemy wyposażyć pergolę w ogrzewanie IR, które pozwoli klientom delektować się posiłkami na zewnątrz nawet przy niskiej temperaturze. Dzięki tym dodatkom ogródek będzie służył Tobie i Twoim klientom przez cały rok.