BravoFive

Zadaszenia z ruchomym dachem

Składane zadaszenie tarasu — nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla Twojego domu
Odkryj dostępne w naszej ofercie pergole z ruchomym dachem. Posiadają one szybko i płynnie rozsuwający się dach z tkaniny, który będzie w stanie odsłonić błękitne niebo, jednocześnie wpuszczając promienie słoneczne i delikatną bryzę. Przesuwana wodoodporna membrana, w którą wyposażona jest pergola z ruchomym dachem otwiera się błyskawicznie, pozostawiając widoczną tylko lekką aluminiową konstrukcję. Rozsuwany dach nie wymaga ciężkiej struktury, a jedynie wąskich ram do podparcia. Dzięki temu zadaszenia tarasu rozsuwane będą w stanie wyrazić nowy urzekający innowacyjny charakter. Tym, co charakteryzuje nasze realizacje jest przede wszystkim dbałość o szczegóły.
Zadaszenie tarasu — wytrzymałość jest najważniejsza
Pomimo swojej lekkiej konstrukcji zadaszenie z ruchomym dachem nadal zapewnia maksymalną odporność na wiatr i deszcz. Nowej generacji pergola tarasowa z ruchomym dachem nadaje się do zastosowania w każdych warunkach pogodowych. Posiada ona szeroką gamę zastosowań przydomowych. Warto pamiętać, że zwijane zadaszenia tarasu posłużą także w przypadku hoteli, restauracji, kawiarni czy innych projektów komercyjnych. Dzięki swojej konstrukcji zadaszenia posłużą właścicielowi na długie lata.
Funkcjonalne zadaszenie tarasu
Szukasz rozwiązań, które nie tylko na estetykę, ale i użytkowość obiektów? Pergole z ruchomym dachem tworzą nowe przestrzenie dla Twojego czasu i życia, a dobór najlepszych materiałów i nowoczesnego wzornictwa gwarantuje wyjątkowe i niepowtarzalne zabudowy tarasów. Całkowita integracja oświetlenia LED z konstrukcją dachu z funkcją ściemniania pozwala tworzyć świetlistą atmosferę na wszystkie wyjątkowe chwile spędzane w gronie rodziny i przyjaciół. Opuszczane pionowo rolety, szklenia przesuwne czy shuttersy zwiększają dodatkowo funkcjonalność zadaszenia tarasu, chroniąc przed niepogodą i intensywnym słońcem. Zapewniają dodatkowe poczucie prywatności, komfortu i luksusu.