BravoFive

ROZSUWANE ZADASZENIA TARASÓW

Nowoczesne i estetyczne rozsuwane zadaszenia tarasów dla Twojego domu.

Odkryj dostępne w naszej ofercie pergole z ruchomym dachem. Posiadają one szybko i płynnie rozsuwający się dach z tkaniny, który będzie w stanie odsłonić błękitne niebo, jednocześnie wpuszczając promienie słoneczne i delikatną bryzę. Przesuwana wodoodporna membrana, w którą wyposażona jest pergola z ruchomym dachem, otwiera się błyskawicznie, pozostawiając widoczną tylko lekką aluminiową konstrukcję. Rozsuwany dach nie wymaga ciężkiej struktury, a jedynie wąskich ram do podparcia. Dzięki temu rozsuwane zadaszenia tarasów będą w stanie wyrazić nowy, urzekający charakter Twojego ogrodu.

Funkcjonalność zadaszeń tarasów z ruchomym dachem

Pergole z ruchomym dachem wykreują dla Ciebie zupełnie nowe, niebanalne przestrzenie. Łącząc najlepsze materiały i nowoczesne wzornictwo, tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne projekty zadaszeń tarasowych. Całkowita integracja oświetlenia LED z funkcją ściemniania z konstrukcją dachu pozwala tworzyć świetlną aranżację dla wszystkich wyjątkowych chwil spędzanych w gronie rodziny i przyjaciół. Opuszczane pionowo rolety, szklenia przesuwne czy shuttersy zwiększają dodatkowo funkcjonalność zadaszenia tarasu, chroniąc przed niepogodą i intensywnym słońcem. Zapewniają tym samym dodatkowe poczucie prywatności, komfortu i luksusu.

Rozsuwane zadaszenia tarasów na indywidualne zamówienie

Wykonujemy zadaszenia z ruchomym dachem na indywidualne zamówienie. Zapewniamy szeroki wybór opcji dodatkowych: szklenia ruchome, screeny materiałowe czy stałe lub ruchome ścianki żaluzjowe. Różnorodność dostępnych opcji pozwala skonfigurować wyjątkową, spersonalizowaną, niezwykle użyteczną przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Wyposażenie zadaszenia w oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją dachu umożliwi tworzenie świetlistych aranżacji podczas rodzinnych spotkań, a ogrzewanie IR zapewni przyjemną temperaturę w chłodniejsze dni. Skorzystaj z naszych usług i zyskaj nowoczesne zadaszenie, które doda do Twojego tarasu nową, komfortową oazę relaksu.