BravoFive

Pergole żaluzjowe bioklimatyczne

Innowacyjna i funkcjonalna pergola aluminiowa
Stwórz oazę komfortu niezależną od pogody i na nowo zdefiniuj swoją przestrzeń. Dzięki odpowiednio skonfigurowanemu zadaszeniu tarasu teraz będzie to możliwe. Nowoczesne pergole aluminiowe to innowacyjne rozwiązania idealnie wpasowujące się w trendy we współczesnej architektury. Pergola bioklimatyczna z regulowanymi obrotowymi lamelami podążającymi za krzywizną słońca zapewnia odpowiedni cień i optymalną naturalną wentylację. Dzięki zautomatyzowanemu dachowi z żaluzjami życie na świeżym powietrzu nabiera nowego wymiaru. Niezależnie od pory roku, pergola tarasowa tworzy prywatną intymną przestrzeń gdzie spędzisz wyjątkowy czas z rodziną i przyjaciółmi ciesząc się urokami ogrodu i tarasem. Pergole lamelowe oprócz ochrony przeciwsłonecznej i naturalnej wentylacji charakteryzują się wysoką estetyką spełniającą najbardziej wygórowane oczekiwania w zakresie projektowania i integracji architektonicznej.

Nowoczesne pergole aluminiowe dopasowane do potrzeb Klienta
Pergola lamelowa to modułowa konstrukcja, która idealnie nadaje się do tworzenia kameralnych przestrzeni w sercu ogrodu. Sprawdzi się również jako altana wolnostojąca lub jako zadaszenie tarasu, przy elewacji budynku w wersji przyściennej. W ten sposób nadasz wyjątkowego stylu twojemu domowi. Pergola żaluzjowa wyposażona w zintegrowane oświetlenie LED w kolorze białym lub RGB daje możliwość wyboru oświetleniowych aranżacji. Dzięki nim wieczory spędzane w gronie najbliższych były jeszcze przyjemniejsze. Dostępne są również rolety materiałowe opuszczane pionowo oraz przesuwne szklenia, które można dostosować do wszystkich Twoich pragnień dotyczących dobrego samopoczucia i komfortu. Szukasz zadaszeń, które będą służyć ci przez lata? Zachęcamy do wyboru pergoli z naszej oferty, ponieważ tym, co je wyróżnia jest przede wszystkim solidne wykonanie i nowoczesne design.

Pergole bioklimatyczne – charakterystyka i funkcje
Szukasz doskonałego rozwiązania, które pozwoli ci schronić się w cieniu i odpocząć? Dostępne w naszej ofercie pergole bioklimatyczne łączą design z funkcjonalnością. Dzięki estetycznemu dachowi, który składa się z obrotowych lameli, nabywca może bez większego problemu regulować ich kątem nachylenia. Pozwala to uzyskać efekt cienia i jednocześnie naturalnej wentylacji pod zadaszeniem tworząc w ten sposób swój własny bio klimat. Konstrukcja pergoli jest bardzo szczelna — w ten sposób stanowi ona skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy grad. Każdy, kto jest zainteresowany zakupem, powinien pamiętać o tym, że może dopasować indywidualnie rozmiar pergoli do swoich potrzeb.