BravoFive

ZADASZENIA Z DREWNA KLEJONEGO DLA HOTELI I RESTAURACJI

Gdy nadchodzą cieplejsze dni, przy wielu restauracjach, kawiarniach, lodziarniach i innych lokalach gastronomicznych zaczynają działać ogródki gastronomiczne dla klientów, dzięki czemu mogą oni spożywać posiłki na świeżym powietrzu. Dla wielu osób możliwość zajęcia stolika na zewnątrz jest bardzo ważnym, o ile nie najważniejszym czynnikiem przy wyborze lokalu.

Jeśli chcesz zachęcić klientów do odwiedzania Twojego lokalu w sezonie letnim, zdecyduj się na zadaszenie z drewna klejonego. Oferujemy nietuzinkowe konstrukcje, które zwiększą powierzchnię użytkową Twojego lokalu i pozwolą klientom delektować się posiłkami na zewnątrz nie tylko podczas słonecznej pogody.

Do każdego projektu zadaszenia z drewna klejonego dla HoReCa podchodzimy indywidualnie. Dopasowujemy wygląd ogródka gastronomicznego do wystroju lokalu, aby był z nim spójny. Zapewniamy też ciekawe dodatki, które zwiększą jego funkcjonalność. Skontaktuj się z nami, a wspólnie stworzymy zadaszenie, które przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i zapewni im komfortowe warunki do spożywania posiłków nawet przy niesprzyjającej aurze.