BravoFive

DREWNIANE ZADASZENIA TARASÓW

Drewniane zadaszenie tarasu daje wiele możliwości na zagospodarowanie przestrzeni wypoczynkowej wokół domu. Zapewnia ochronę przed deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem, pozwalając delektować się filiżanką aromatycznej kawy czy zjeść romantyczną kolację na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Chroni również taras oraz znajdujące się na nim meble, przedłużając ich żywotność.

Drewniane zadaszenia tarasu bardzo dobrze komponują się z różnymi rodzajami stolarki okienno-drzwiowej oraz architektonicznymi elementami elewacji. Bez trudu można dobrać model, który wraz z pozostałymi elementami fasady budynku stworzy spójną stylistycznie całość, a tym samym będzie wyróżniał się wyjątkowym niepowtarzalnym designem.

Zalety drewnianego zadaszenia tarasu

Ogrodowa architektura z roku na rok zyskuje na popularności. Coraz więcej osób szuka nowoczesnych rozwiązań, które można wykorzystać przy aranżacji przestrzeni wokół swojego domu. Jednym z nich są zadaszenia z drewna klejonego, które mają wiele zalet. Przede wszystkim zapewniają ochronę przed deszczem lub nadmiernym nasłonecznieniem w upalne dni. Ponadto zadaszenie chroni taras z drewna przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Przekłada się to na trwałość deski tarasowej i możliwość korzystania z niego przez długie lata.

Zadaszenie z drewna klejonego dopasowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów zadaszeń, które pasują do różnych stylów wykończenia przestrzeni. Zadaszenia tarasowe wykonane z drewna klejonego są jednym z popularniejszych wyborów. Dzięki różnorodności elementów możemy stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne konstrukcje, o różnych formach i kształcie dachu. Zadaszenia drewniane mogą być wyposażone w wiele funkcjonalnych dodatków, takich jak oświetlenie LED czy ścianki stałe lub ruchome, które pozwalają na częściowe lub całkowite zamknięcie przestrzeni tarasowej. Oferujemy zadaszenia tarasowe drewniane w formie wolnostojącej lub przyściennej. Każdy projekt powstaje zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Każdy projekt wykonywany jest z solidnych, trwałych i odpowiednio zabezpieczonych materiałów, co sprawia, że zadaszenie będzie służyło nam przez wiele lat. Sprawdź również nasze aluminiowe zadaszenia tarasów, które w niczym nie ustępują drewnianym konstrukcjom. Skontaktuj się z nami, a wspólnie skonfigurujemy zadaszenie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.