BravoFive

ZADASZENIA ALUMINIOWE DLA RESTAURACJI I HOTELI

Chcesz zapewnić swoim klientom lub gościom możliwość spożycia posiłku na świeżym powietrzu niezależnie od pogody? Sprawdź nasze zadaszenia aluminiowe do restauracji i hoteli. To wytrzymałe i estetyczne konstrukcje, które zapewniają znakomitą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki naszym zadaszeniom Twoi klienci i goście będą mogli zjeść posiłek na zewnątrz, nie obawiając się deszczu czy mocnego słońca. Możemy je też wyposażyć w ruchome szklenia i ścianki materiałowe, które zapewnią ochronę przed wiatrem i wprowadzą dodatkową izolację termiczną, co zwiększy komfort przebywania na zewnątrz w chłodniejszych miesiącach.

Większa powierzchnia lokalu i więcej opcji dla klientów

Ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi to niejedyna zaleta naszych zadaszeń aluminiowych. Klienci często zastanawiają się, czy zjeść posiłek w środku, czy na zewnątrz lokalu. Dzięki konstrukcją aluminiowym mają ten wybór, ponieważ zadaszenie stanowi naturalne przedłużenie lokalu, a jednocześnie sprawia wrażenie że jesteśmy na jego zewnątrz. Twoja restauracja czy kawiarnia wówczas obsłuży więcej gości, co będzie szczególnie przydatne, jeśli oferujesz organizację imprez okolicznościowych. Pozwoli Ci planować wydarzenia na większą skalę, a uczestnicy wesela, przyjęcia komunijnego czy chrzcin na pewno docenią możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu, nawet jeśli aura nie dopisze.

Przemawiają do Ciebie zalety naszych aluminiowych zadaszeń? Już dziś napisz lub zadzwoń do nas i przedstaw nam swój pomysł, a wspólnie stworzymy konstrukcję, które spełni wszystkie oczekiwania – zarówno Twoje, jak i Twoich klientów.