BravoFive

ZADASZENIA Z RUCHOMYM DACHEM DLA HOTELI I RESTAURACJI

Zwykłe zadaszenie zapewnia ochronę przed deszczem i silnym słońcem… A gdyby tak można było w dowolnym momencie otworzyć dach, aby wpuścić więcej promieni słonecznych, albo go zamknąć, gdy nadchodzą deszczowe chmury? Sprawdź nasze zadaszenia z ruchomym dachem dla hoteli i restauracji i przekonaj się o ich niebywałej funkcjonalności. To nowoczesne konstrukcje, które sprawdzą się jako ogródki gastronomiczne przy restauracjach, kawiarniach i hotelach. Zapewnią klientom ochronę przed niesprzyjającą pogodą, a jednocześnie nadadzą lokalowi unikatowy wygląd.

Zadaszenia z rozsuwanym dachem odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne

Nasze zadaszenia z ruchomym dachem dla HoReCa to produkty premium. Konstrukcje zadaszeń wykonane są z aluminium, które jest stosunkowo lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Mają zintegrowany system rynnowy skutecznie odprowadzający wodę. Pokrycie wykonane jest z wodoodpornej membrany PVC, dzięki czemu jest odporne na intensywny deszcz i grad. Wszystkie nasze zadaszenia rozsuwane są zautomatyzowane i sterowane pilotem. Dzięki temu składanie i rozkładanie dachu jest niezwykle proste.

Poznaj nasze modele zadaszeń z ruchomym dachem

Zapewniamy wiele rodzajów zadaszeń z ruchomym dachem dla hoteli i restauracji. Oferujemy konstrukcje przyścienne i wolnostojące, z dachem prostym i łukowym, jedno- i dwuspadowym. Proponujemy też szeroki wybór kolorów standardowych oraz funkcjonalnych dodatków, które sprawią, że zadaszenie zapewni Twoim Klientom wyjątkowy komfort w każdych warunkach. Zapoznaj się z dostępnymi modelami i wybierz ten, który najbardziej przypadł Ci do gustu, albo skontaktuj się z nami, a porozmawiamy i wspólnie dobierzemy zadaszenie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.