BravoFive

Tarasy

Nowoczesne i funkcjonalne tarasy wykonane z desek kompozytowych
W ostatnich latach tarasy stały się nieodłącznym elementem wielu ogrodów. Coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w tego typu rozwiązanie. Dlaczego? Przede wszystkim zyskujemy dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Cechą charakterystyczną tarasów kompozytowych jest duża wytrzymałość na obciążenia, brak drzazg i pęknięć oraz naturalny wygląd. Dzięki połączeniu mączki drzewnej i PCV deski kompozytowe są odporne na wilgoć oraz wszelkie uszkodzenia. Oferujemy gotowe systemy tarasowe, które posłużą naszym Klientom przez lata i sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak klasycznych aranżacjach ogrodu.
Dlaczego warto zainwestować w taras drewniany?
Taras jest marzeniem wielu osób. Wypoczynek na świeżym powietrzu to coś, czego nie da się zastąpić – zwłaszcza jeśli odbywa się we własnej i cichej przestrzeni. Chcąc ozdobić swój ogród i stworzyć miejsce do relaksu i rodzinnych spotkań, warto rozważyć inwestycję w taras drewniany. Naturalny i elegancki wygląd to cechy, które przemawiają za tym, by wybrać właśnie ten materiał. Ponadto jest on bardzo trwały, jeśli zapewni się mu odpowiednią pielęgnację. Doskonale komponuje się z wszelką roślinnością z ogrodu czy meblami. Możemy zapewnić, że każda z naszych tarasowych konstrukcji jest wykonana w solidny sposób przy użyciu najlepszej jakości materiałów.
Zabudowa tarasu to nie tylko piękny design, lecz także ochrona drewna
Niezależnie od tego, czy taras został wykonany z desek kompozytowych, czy z drewna, warto pomyśleć o jego osłonie. Zaletą, która zdecydowanie przemawia za wybraniem tego typu rozwiązania jest ochrona konstrukcji przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zabudowa tarasu pozwoli mu zdecydowanie dłużej zachować właściwości wytrzymałościowe i estetyczne. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się jego naturalnym wyglądem przez wiele lat.