BravoFive

Zadaszenia drzwi wejściowych

Zadaszenia nad drzwi – istotny element współczesnego budownictwa
Zadaszenie nad drzwi to element architektoniczny, który spełnia istotne funkcje praktyczne i estetyczne niezależnie od typu architektury budynku. Zadaszenie nad drzwi wejściowe montowane jest głównie ze względów funkcjonalnych. Chroni ono drzwi zewnętrzne oraz domowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Z uwagi na to, że drzwi wejściowe niemal codziennie narażone są na niekorzystne warunki pogodowe, takie jak wiatr, deszcz czy słońce, które sprzyjają ich degradacji oraz utracie koloru, zadaszenie drzwi jest idealnym rozwiązaniem. Unikatowe i eleganckie konstrukcje z drewna klejonego i aluminium oraz wysokiej jakości poliwęglanu i szkła to doskonały wybór, dodający wejściu walorów estetycznych.

Zadaszenie nad drzwi – estetyka idąca w parze z designem
Chcesz zmienić wygląd swojego domu? Odpowiednio dopasowane zadaszenie drzwi doda wejściu nowego wyjątkowego klimatu. Dbamy o to aby dostarczyć Klientowi produkt najwyższej jakości. Dostępne w naszej ofercie zadaszenie nad drzwi sprawia, że wejście będzie się prezentować zjawiskowo, a możliwość dopasowania kolorystyki konstrukcji połączy wszystkie elementy w spójną całość. Oferowanie przez nas zadaszenia nad drzwi to nowoczesne i klasyczne linie z wyrafinowaną dbałością o szczegóły. Najwyższa jakość materiałów i szeroka gama modeli daje możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania komponującego się z elewacją oraz bryłą budynku.

Solidne i trwałe zadaszenie nad drzwi
Zadaszenia nad drzwi wejściowe oprócz walorów estetycznych są niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Ich zadaniem jest ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi takimi jak: słońce, deszcz, śnieg czy grad. Dostępne w naszej ofercie zadaszenia na drzwi wejściowe są wykonane z drewna klejonego, aluminium, szkła i poliwęglanu. To najnowocześniejsze materiały stosowane we współczesnym budownictwie. Dobór materiału zależy od architektury budynku oraz funkcji jakie zadaszenie ma spełniać. Zadaszenia drzwi z drewna klejonego najczęściej projektowane są przy budynkach klasycznych gdzie ważne jest zastosowanie naturalnego ciepłego materiału. Zadaszenia aluminiowe lub szklane znajdą zastosowanie przy budynkach nowoczesnych o minimalistycznej architekturze.