Drewniana zabudowa tarasu w linii S Goleniów

drewniana zabudowa tarasu Goleniów

Drewniana zabudowa tarasu w klasycznej linii S typ Elegance, którą wykonaliśmy z drewna klejonego i gięto klejonego . Drewno klejone charakteryzuje się wysoką wytrzymałością w porównaniu do drewna litego  oraz minimalną skłonnością do pęknięć . Na jego wygląd wizualny wpływa czterostronnie heblowanie i fazowanie.  Jest to niezwykle urokliwa realizacja zadaszenia tarasu, którą pomalowaliśmy  na kolor drewnopodobny transparentny . Ten sposób malowania uwidocznił naturalne, przepiękne usłojenie drewna, podkreślając klasyczny wygląd zadaszenia tarasu. Konstrukcję drewnianego zadaszenia tarasu pokryliśmy poliwęglanem litym imitującym szkło bezbarwnym. Poliwęglan ten przepuszczając bardzo dużo promieni słonecznych,  nie zacienia wnętrza domu. Posiada filtr UV.  Charakteryzuje się  bardzo dużą odpornością udarową w stosunku do klasycznego szkła. Drewniana zabudowa tarasu, którą dodatkowo wyposażyliśmy, w kilka poniżej opisanych opcji, uwzględniając preferencje Klientów, bez wątpienia podkreślają unikatowość inwestycji.

Oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją dachu z funkcją ściemniacza sterowane z pilota . Pozwoli Klientom  na tworzenie świetlnych aranżacji podczas letnich wieczorów spędzanych w gronie rodziny czy przyjaciół.

Roleta materiałowa – screen typu ZIIP zautomatyzowana sterowana z pilota, z boku zadaszenia, która skutecznie ochroni  przed wiatrem i deszczem lub przed wzrokiem sąsiadów.

Zacieniacz dachowy zautomatyzowany sterowany z pilota dla zapewnienia odpowiedniego cienia pod zadaszeniem  podczas słonecznych dni .

Ścianka architektoniczna 3D wykonana z profilu wręgowego, jest ozdobą zadaszenia, która jednocześnie może być doskonałą  podporą dla pnączy roślin, albo tłem dla roślin w donicach ustawionych przed ścianką .

Zapraszamy do galerii realizacji tej inwestycji