Zadaszenie tarasowe projekt indywidualny Szczecin Małe Błonia

zadaszenie tarasu z płotkami model LW Elegance

Zadaszenie tarasowe projekt indywidualny stylizowany na modelu LW Elegance z płotkami i ścianką z ruchomymi shuttersami  . Zadaszenie  wykonaliśmy  według  preferencji Klienta. Stworzenie dodatkowej funkcjonalnej przestrzeni przy domowej  oraz wyposażenie zadaszenia tarasu w kilka dodatkowych opcji. Ściankę z ruchomymi żaluzjami, która ma za zadanie chronić przed wiatrem.  Płotki krzyżowe typ elegance  oraz oświetlenie  LED zintegrowane z konstrukcją dachu .   Konstrukcję zadaszenia wykonaliśmy z drewna klejonego. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i sztywnością w stosunku do drewna litego oraz minimalną skłonnością do powstawania pęknięć.  Elementy  zadaszenia pomalowaliśmy  w kolorze drewnianym, a jako pokrycie dachu zastosowaliśmy poliwęglan komorowy biały opal. Poliwęglan skutecznie chroni przed promieniami słonecznymi oraz jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe.

Zintegrowane z konstrukcją  oświetlenie  LED  z funkcją ściamniacza umożliwia Klientom tworzenie świetlistych aranżacji w wieczorne dni spędzane w gronie rodziny lub przyjaciół . Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą pilota, na którym zaprogramowane są 4 standardowe poziomy oświetlenia, ale w każdej chwili Klient może sterować oświetleniem w sposób płynny .

Zadaszenie tarasowe wyposażyliśmy w ściankę z obrotowymi  shuttersami, która dodatkowo zwiększyła funkcjonalność powierzchni tarasowej , chroniąc przed niepogodą i intensywnym słońcem. Ścianka zapewnia dodatkowe  poczucie prywatności , komfortu i luksusu. Ściankę z ruchomymi żaluzjami ( shuttersami )  wykonaliśmy z profilowanych lamel drewnianych. Sterowane manualnie shuttersy umożliwiają w łatwy sposób regulować kąt nachylenia lamel oraz ilość wpadającego światła do wnętrza zadaszenia .

Stworzenie  Klientom dodatkowej funkcjonalnej przestrzeni, aby wieczory spędzane w gronie rodziny i przyjaciół, były jeszcze przyjemniejsze, była dla nas przyjemnością

więcej zdjęć z tej realizacji link