pergola bioklimatyczna AEROLUX z otwieranym dachem Świdwin zachodniopomorskie

pergola bioklimatyczna AEROLUX Świdwin zachodniopomorskie

Pergola lamelowa AEROLUX z otwieranym dachem, ścianką stałą aluminiową oraz szkleniami bezramowymi przesuwnymi.

Pergola lamelowa Aerolux to innowacyjny bioklimatyczny system pergoli z automatycznymi uchylnymi i otwieranymi  żaluzjami aluminiowymi.  Zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem, jednocześnie zapewniając korzystną wentylację pod pergolą. Pergola bioklimatyczna Aerolux to nowoczesne rozwiązanie, które zwiększa komfort użytkowania przestrzeni  mieszkalnej na zewnątrz.  Uatrakcyjnia wygląd domu, restauracji, hotelu czy kawiarni z odrobiną luksusu. System pergoli  umożliwia dowolną aranżację  zewnętrznych przestrzeni przydomowych oraz zapewnia wyjątkową jakość życia na świeżym powietrzu z wysokim stopniem wizualnym. Żaluzje o wymiarach 180×40 mm wykonane są ze specjalnego stopu aluminium, który zapewnia wyjątkową siłę dachu. Tworzą płaski i gładki dach oraz odprowadzają wodę deszczową do dyskretnej rynny w pozycji całkowicie zamkniętej. Konstrukcja pergoli oparta  na słupach 160×160 mm, co umożliwia uzyskanie wysokiego stopnia odporności na silne wiatry i szeroką rozpiętość między słupami.

Pergola w wersji wolnostojącej to idealne rozwiązanie na zadaszenie tarasów, patio, balkonów, basenów, jacuzzi i kuchni na świeżym powietrzu.  Moduły można łączyć ze sobą tworząc jeszcze większe zadaszenie tarasu, a wyposażenie pergoli w opcje dodatkowe zwiększa jej  funkcjonalność.

Opcje dodatkowe – zwiększenie funkcjonalności

Zamontowaną pergolę wyposażyliśmy w :

Szklane ścianki przesuwne zintegrowane z konstrukcją to praktyczne i stylowe rozwiązanie zamykające przestrzeń tarasową . Nadają nowoczesności i głębi zadaszeniu oraz przytulności w chłodne dni lub wieczory. Przesuwając panele na boki uzyskujemy otwartą przestrzeń pod pergolą oraz swobodny dostęp do ogrodu zwiększając komfort użytkowania.

Ściankę stałą aluminiową , na tle której Klient zamontuję kuchnię zewnętrzną

Oświetlenie LED po obrysie pergoli, zintegrowane z konstrukcją , w kolorze białym ciepłym z funkcją ściemniacza, wszystko sterowane z pilota .  Dzięki czemu  tworzenie świetlnych aranżacji, będzie jeszcze łatwiejsze , aby  wieczory spędzane w gronie rodziny lub przyjaciół były jeszcze bardziej przyjemniejsze.

zapraszamy do galerii realizacji