pergola bioklimatyczna AEROLUX z otwieranym dachem Świdwin zachodniopomorskie

pergola bioklimatyczna AEROLUX Świdwin zachodniopomorskie

Pergola lamelowa AEROLUX z otwieranym dachem, ścianką stałą aluminiową oraz szkleniami bezramowymi przesuwnymi. 

Innowacyjne, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie na patio zewnętrzne…

Pergola lamelowa Aerolux to innowacyjny bioklimatyczny system pergoli z automatycznymi uchylnymi i otwieranymi  żaluzjami aluminiowymi. Zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem, jednocześnie zapewniając korzystną wentylację pod pergolą.
Pergola bioklimatyczna Aerolux to nowoczesne rozwiązanie, które zwiększa komfort użytkowania przestrzeni  mieszkalnej na zewnątrz.  Uatrakcyjnia wygląd domu, restauracji, hotelu czy kawiarni z odrobiną luksusu. System umożliwia dowolną aranżację  zewnętrznych przestrzeni przydomowych oraz zapewnia wyjątkową jakość życia na świeżym powietrzu z wysokim stopniem wizualnym.
Żaluzje o wymiarach 180×40 mm wykonane są ze specjalnego stopu aluminium, który zapewnia wyjątkową siłę dachu. Tworzą płaski i gładki dach oraz odprowadzają wodę deszczową do dyskretnej rynny w pozycji całkowicie zamkniętej.
Konstrukcja pergoli oparta  na słupach 160×160 mm, co umożliwia uzyskanie wysokiego stopnia odporności na silne wiatry i szeroką rozpiętość między słupami.  Pergola w wersji wolnostojącej to idealne rozwiązanie na zadaszenie tarasów, patio, balkonów, basenów, jacuzzi i kuchni na świeżym powietrzu.  Moduły można łączyć ze sobą tworząc jeszcze większe zadaszenie tarasu.

Szklane ścianki przesuwne zintegrowane z konstrukcją pergoli to praktyczne i stylowe rozwiązanie zamykające przestrzeń pod pergolą. Nadają nowoczesności i głębi zadaszeniu oraz przytulności w chłodne dni lub wieczory. Przesuwając panele na boki uzyskujemy otwartą przestrzeń pod pergolą oraz swobody dostęp do ogrodu zwiększając komfort użytkowania.

Zintegrowane z konstrukcją pergoli oświetlenie LED w kolorze białym ciepłym z funkcją ściemniacza umożliwia tworzenie świetlnych aranżacji.  Dlatego wieczory spędzane w gronie rodziny lub przyjaciół będą jeszcze przyjemniejsze.

zapraszamy do galerii realizacji