Zadaszenie tarasowe Szczecin Pogodno

zadaszenie tarasowe model LW Elegance 25 Szczecin Pogodno

Zadaszenie tarasowe Szczecin Pogodno z zacieniaczem baldachimowym i ścianka żaluzjową stałą 3D

Wykonaliśmy zadaszenie tarasu z drewna klejonego projekt indywidualny na wymiar, dostosowany do układu tarasu. Projekt zadaszenia oparliśmy na modelu LW Elegance z naszej oferty, który zmodyfikowaliśmy aby uzyskać zamierzony efekt wizualny. Jako pokrycie dachu zastosowaliśmy poliwęglan lity imitujący szkło, aby nie zacienić Klientom wnętrza domu.  Charakteryzuje się on wysoką przeźroczystością oraz odpornością na uderzenia dlatego jest  bardzo dobrym rozwiązaniem na pokrycie dachu. Odporny jest na warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy promienie UV oraz posiada doskonałe właściwości izolacyjne .

Konstrukcja zadaszenia tarasu wykonana została z drewna klejonego BSH . Charakteryzuje się ono wysoką wytrzymałością i sztywnością w stosunku do drewna litego  oraz minimalna skłonnością do pęknięć . Drewno w standardzie jest czterostronnie heblowane i fazowane co wpływa na jego wygląd wizualny .  Pomalowanie konstrukcji zadaszenia na jasny kolor dodało całości lekkości oraz świeżości.

Aby Klienci mogli korzystać z tarasu w słoneczne dni dodatkowo zadaszenie tarasowe wyposażyliśmy w zacieniacz dachowy w formie rolety rzymskiej.  Przez co uzyskaliśmy nowoczesny śródziemnomorski klimat pod zadaszeniem spełniający założone funkcje.  Zaproponowaliśmy Klientom aby sterowanie zacieniaczem  było ręczne za pomocą mechanizmu linkowego.  Umożliwia to  szybkie i łatwe  przesuwanie bez konieczności szukania pilota.

Jako dodatkowy element architektoniczny wykonaliśmy Klientom ściankę żaluzjową stałą 3D aby uzupełnić powstałą przestrzeń między istniejącym murkiem a słupem zadaszenia, którego ze względów konstrukcyjnych nie dało się przestawić .  Ściankę wykonaliśmy z drewna profilowanego i pomalowaliśmy na kolor drewnopodobny aby dodać całości wyjątkowego wyrazistego wyglądu.

W dzień zakończenia montażu Klienci szykowali się do rodzinnego spotkania z najbliższymi, pod nowym komfortowym, funkcjonalnym, niezwykle urokliwym, nowoczesnym zadaszeniem tarasu.  Jest nam miło , że mogliśmy stworzyć dla Państwa tak wyjątkową przestrzeń.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tej realizacji link