Pergola z otwieranym dachem EVA

pergola z otwieranym dachem

Pergola z otwieranym dachem EVA

W podkarpackiej miejscowości nieopodal Karpacza zamontowaliśmy aluminiową pergolę z otwieranym dachem model EVA o wymiarach 630x440cm. Nowoczesna bryła pergoli w strukturalnym kolorze podkreśla nowoczesną architekturę drewnianego domku letniskowego.  Szybko i płynnie otwierający się dach pergoli odsłania błękitne niebo i przepiękne widoki na podkarpackie wzgórza. Sterowanie dachem jest niezwykle proste ponieważ odbywa się za pomocą pilota. Uwzględniając preferencje Klienta pergolę  wyposażyliśmy w kilka dodatkowych opcji, które zwiększyły jej funkcjonalność.

Oświetlenie LED  HDD LUX w formie świetlówek ledowych,  zintegrowane z konstrukcją dachu membranowego, z funkcją ściemniacza. Funkcja ta umożliwia Klientom tworzenie świetlnych aranżacji podczas wieczornych spotkań w gronie rodzimy czy przyjaciół. Za pomocą pilota można płynnie regulować stopniem jasności światła od klimatów świeczkowych po bardzo jasne światło.

pergola z otwieranym dachem

Czujnik deszczu,  który podczas niewielkiego deszczu lub porannej rosy automatycznie zamknie dach chroniąc taras i znajdujące się na nim meble.

Czujnik wiatru , którego zadaniem jest ochrona pergoli przed zbyt dużym wiatrem. Dach pergoli zostanie zwinięty podczas wiatru przekraczającego ustawioną  na czujniku siłę.

pergola z otwieranym dachem okolice Karpacza

Pergola z otwieranym dachem EVA to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Zadowoli ono Klientów wypoczywających na tarasie nie tylko w słoneczne dni ale także podczas opadu deszczu. To nowoczesne rozwiązanie możemy wyposażyć w szereg opcji dodatkowych takich jak: wspomniane wyżej oświetlenie LED, czujniki, ścianki materiałowe typu screen które zamkną przestrzeń pod pergolą ,  ścianki stałe pełne, ażurowe czy ścianki ruchome żaluzjowe , szklenia przesuwne zwiększające komfort funkcjonowania pod pergolą i przedłużające okres użytkowania pergoli . Takie zadaszenie możemy również wyposażyć w ogrzewanie IR, które w połączeniu ze szkleniami przesuwnymi lub ściankami screen zapewni przyjemną temperaturę  pod pergolą podczas korzystania z tarasu w chłodniejsze dni lub wieczory.

Więcej zdjęć z realizacji w naszej galerii